Stockholmsbyggaren med högre service, kortare ledtider och snabbare beslutsvägar.

Medarbetare

Kontaktuppgifter

Avatar man i grått.

Elias Eriksson

VD/Projektledare

070-811 30 54 elias@erikssonbygg.nu
Avatar man i grått.

Christer Eriksson

Kalkyl

070-811 30 50 christer@erikssonbygg.nu
Avatar man i grått.

Daniel Backelund

Projektledare

070-811 30 58 daniel@erikssonbygg.nu
Avatar man i grått.

Gustav Ståhlberg

Arbetsledare

073-566 34 43 gustav@erikssonbygg.nu
Avatar man i grått.

Johan Hagström

Arbetsledare

070-811 30 57 johan@erikssonbygg.nu
Avatar man i grått.

Mikael Khalil

Logistik och transport

072-898 16 26 mikael.khalil@erikssonbygg.nu
Avatar man i grått.

Hanna Lindberg

Ekonomi

070-811 30 56 hanna@erikssonbygg.nu

Snickare

Avatar man i grått.

Mats Westrin

Snickare

070-811 30 51
Avatar man i grått.

Lazslo Galambos

Snickare

070-811 30 52
Avatar man i grått.

Niklas Ekberg

Snickare

070-939 38 34
Avatar man i grått.

Erik Gustafsson

Snickare

070-754 59 82
Avatar man i grått.

Patrik Bernhardsson

Snickare

073-724 68 81